Współpraca

Bracia Budnik – bliźniaczy team na polskim rynku gastronomicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, poparte pracą u najlepszych szefów kuchni. Dbamy o wysoki standard obsługi gastronomicznej największych eventów w Polsce. Jesteśmy znani jako eksperci od przygotowania najlepszych, staranie wysezonowanych steków i dobrego jedzenia. W naszej kuchni używamy jedynie produktów najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych, czerpiąc ze wszystkich stron świata to, co najlepsze. Od 2019 roku mamy przyjemność regularnie prowadzić panel kulinarny w najpopularniejszej telewizji śniadaniowej jako jedni z rezydentów.
bracia-budnikowie-wspolpraca
bracia-budnikowie-wspolpraca

Zakres współpracy

Organizacja szkoleń i warsztatów również online o tematyce kulinarnej

Od lat bierzemy udział w organizacji kulinarnych szkoleń i pokazów zarówno w formie tardycyjnej, jak i online. Chętnie poprowadzimy takie spotkanie dla Waszej firmy – to świetny sposób na zintegrowanie zespołu, co ułatwia nieformalna formuła pokazów. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie – dopasujemy tematykę warsztatów do oczekiwań klienta.

Doradztwo eventowe

Oferujemy pomoc w zakresie organizacji eventów i imprez okolicznościowych – zarówno tych największych, jak i kameralnych. Dobrze znamy rynek i infrastruktury eventowe, doświadczenie zdobywaliśmy w największych polskich firmach cateringowych (braliśmy udział m.in. w organizacji szczytu NATO w 2016 r.). Sprawnie poprowadzimy organizację eventu Twojej firmy w wyznaczonym miejscu lub sami je dla Ciebie znajdziemy.

Pokazy kulinarne

Organizujemy pokazy kulinarne z możliwością degustacji w formie niecodziennej atrakcji dla gości dużych i małych eventów, pikników czy targów. Doświadczenia zebrane w przeszłości pozwalają nam zorganizować je na najwyższym poziomie, bez konieczności rezygnacji z nieformalnej formuły spotkania. 

Współpraca marketingowa

Podejmujemy współpracę w zakresie promocji określonych produktów – zarówno w mediach społecznościowych, i na szklanym ekranie. Nasza rozpoznawalność kulinarna wynikająca z wieloletniego prowadzenia kuchni docenianych na mapie Warszawy i stałej roli rezydentów w najbardziej popularnym telewizyjnym programie śniadaniowym to gwarancja marketingowego sukcesu.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

Wypełnij formularz kontaktowy
Partnerzy
blog marketingowy Lembicz.pl
Marketing internetowy

Anna Adamiec

Redakcja językowa i korekta
2021-2022
Eksperci w świecie mięs